Dekenaat Tongeren

lijn

Menu:

 

 

 

 

 

knop benedictus

Inschrijven voor Eerste Communie en Heilig Vormsel

Heb je een kind zitten in de laatste kleuterklas of in het vijfde leerjaar, schrijf het dan nu reeds in voor het eerste oudercontact over de Eerste Communie of het Heilig Vormsel .

Vertel het verder !!!

Alle informatie over de Eerste Communie met onderaan de inschrijflink voor het eerste oudercontact hierover vindt u op deze pagina

Alle informatie over het Vormsel met onderaan de inschrijflink voor het eerste oudercontact hierover vindt u op deze pagina.

Koffiestop

Ook deze 40-dagentijd organiseren we Koffiestops t.v.v. Broederlijk Delen.
Deze hebben in onze Pastorale Eenheid plaats:
Zaterdag 16 maart in Koninksem, na de mis van 17.00u
Zaterdag 16 maart in Piringen, na de mis van 18.30u
Zondag 24 maart in Lauw na de mis van 10.00u

Op zoek naar ...
Palmen


Na de palmenziekte van vorige zomer is er een probleem met de beschikbaarheid van palmen voor Palmzondag.
Wij doen dan ook een oproep aan mensen die toch nog over palmen kunnen beschikken om wat kan beschikbaar te stellen.
Wie ons kan helpen kan een seintje geven aan pastoor Tony (0475/62.61.34)
Hartelijk dank voor je medewerking!

Programma van de vasten

PROGRAMMA VOOR DE VASTEN

Aswoensdag 6 maart
Lauw 10.00u: eucharistie met assekruisjes
Koninksem 18.00u: Gebedsviering met assekruisjes
Piringen 18.00u: Gebedsviering met assekruisjes

1ste Zondag van de Vasten
9 en 10 maart
Zaterdag 9: St.-Maternus 17.00u
Zaterdag 9: St.-Lutgart 18.30u
Zondag 10 :Lauw 10.00u eucharistie

2de Zondag van de Vasten
16 en 17 maart
Zaterdag 16: Koninksem 17.00u: KOFFIESTOP
Zaterdag 16: Piringen 18.30u: KOFFIESTOP
Zondag 17: Lauw 10.00u

3de Zondag van de Vasten
23 en 24 maart
Zaterdag 23: St.-Maternus 17.00u (EC)
Zaterdag 23: St.-Lutgart 18.30u
Zondag 24: Lauw 10.00u (EC): KOFFIESTOP

4de Zondag van de Vasten
30 en 31 maart
Eerste Collecte Broederlijk Delen
Zaterdag 30: Koninksem 17.00u.
Zaterdag 30: Piringen 18.30u

5de Zondag van de Vasten
6 en 7 april
Zaterdag 6: Koninksem 17.00u (KND)
Zaterdag 6: Piringen 18.30u
Zaterdag 6: Herstappe 19.30u
Zondag 7: Lauw 10.00u

PALMZONDAG
13 en 14 april
Zaterdag 13: St.-Maternus 17.00u (EC & Vorm)
Zaterdag 13: St.-Lutgart 18.30u
Zondag 14: Lauw 10.00u (EC & Vorm)

GOEDE WEEK

Maandag 15 april Biechtviering
Basiliek: 19.00u (Met vormelingen)

Dinsdag 16 april Biechtviering
Lauw: 19.00u (Met vormelingen)

Woensdag 17 april
19.00u Chrismaviering in kathedraal te Hasselt.

WITTE DONDERDAG 18 APRIL
14.30u: WZC “De Motten”
19.00u: Eucharistie in Koninksem

GOEDE VRIJDAG 19 APRIL
15.00u: Kruiswegen
Piringen, Koninksem en Lauw.
18.30u film voor alle vormelingen van “St.-Benedictus” en” O.L.Vrouw” in St.-Maternus.
Aansluitend gebedstocht naar Basiliek voor de Kruisverering.

STILLE ZATERDAG  20 APRIL
18.00u LAUW: PAASWAKE voor gans de Pastorale Eenheid.
19.30u St.-Maternus: Paaswake
20.00u St.-Lutgart: Paaswake

PAASZONDAG 21 APRIL
09.30u: Piringen: Paasviering
10.30u: Koninksem: Paasviering

PAASMAANDAG 22 APRIL
18.00u: Widooie. GEEN VIERING

Samana Lauw


Jaarprogramma 2019:

16 april :         Lentefeest
11 juni:            Uitstap
8 oktober:        Uitstap
13 oktober:     Pannenkoekenfeest
10 december:  Kerstfeest

uren missen en gebedsdiensten

uren benedictus

Meer info over uw kerken

parochies Benedictus

Samen op weg: gebedsgroepen, sacramenten: doopsel, EC, Vormsel, huwelijk, ...

Sacramenten Benedictus

lijn

terug naar boven

 

 

 

 

Heb je het nieuws van ons dekenaat al gelezen?

knop dekenaat

Bezoek ook eens onze andere rubrieken of klik in het linkse menu

 

 

 

 

 

 

Vul onze enquête over de opmaak van de website in aub en klik op het einde op verzenden: